Vieta manām pārdomām par tehnoloģijām (un ne tikai par tām), interesantākām tehnoloģiju un zinātnes ziņām un sasniegumiem, kā arī dažiem jokiem jautrākai dzīvei.

ceturtdiena, 2015. gada 23. jūlijs

HTC iepazīstina Eiropu ar jauno HTC M9+

HTC ir laidis klajā jaunāko papildinājumu jau labi zināmajai HTC One ģimenei – HTC One M9+. 
HTC One M9+ ir mantojis jau ikonisko HTC pilnmetāla dizainu un papildināts ar jauniem, būtiskiem uzlabojumiem - 5.2" 2K ekrānu ar pirkstu nospieduma aizsardzību un HTC BoomSound ar Dolby AudioTM skaņu neaizmirstamai multimediju pieredzei. HTC jaunā un uzlabotā kamera ļauj uzņemt profesionālas fotogrāfijas ar vissmalkākajām niansēm un augstāko kvalitāti. Savukārt 128GB mikro SD karte dod iespēju saglabāt svarīgākos dzīves mirkļus.

Pilnīga dizaina svētki
HTC nemitīgas attīstības apliecinājums HTC One M9+ apvieno veiktspēju, izturību, meistarību un intuitīvu saskarni. Pārmantojot labāko no apbalvojumus guvušajiem HTC One M7 un HTC One M8, arī jaunajam HTC One M9+ ir lielisks, gluži vai juvelierizstrādājuma cienīgs dizains. Metāliskais vienlaidu korpuss ir ražošanas precizitātes un augstākās meistarības apvienojums ar pārsteidzoši greznu galarezultātu. Tā divu toņu – sudraba un rožaini zeltītā apdare viegli saplūst ar zeltīto apmali, kas pāriet matētā sudraba aizmugurē, izceļot spilgto un dzīvīgo ekrānu.

HTC SenseTM 7: papildinājums Tev
HTC One M9+ bagātina mobilo ieradumu dzīvi un ļauj kontrolēt notiekošo. HTC SenseTM ir viegli pielāgojams un, inteliģenti analizējot lietotāja iemīļotākās fotogrāfijas, tas smalki un intuitīvi pielāgo izskatu un izvēlētās aplikācijas, krāsu shēmas un fonus. Tāpat tas palīdz tālrunim kļūt par uzticamāko ceļabiedru. Analizējot atrašanās vietu, tiek pārveidots sākumekrāns, lai tajā tiktu attēlotas nepieciešamākās aplikācijas, nodrošinot, ka vajadzīgās funkcijas ir pieskāriena attālumā.

Lieliska attēlu veidošana: saglabās Tavas labākās atmiņas
Labākā kamera ir tā, kas tiek pastāvīgi nēsāta kabatā, tāpēc viedtālrunim ir jāspēj viegli un ātri veidot neatkārtojamas, radošas un interesantas fotogrāfijas. HTC One M9+ kameras veidotas tā, lai katru mirkli spētu notvert pārsteidzošā kvalitātē, dodot iespēju to skatīt atkal un atkal. Dziļuma mērīšanas sensors ļauj uztvert detalizētu vides informāciju un izvēlēties fokusa punktu, sniedzot iespēju veidot profesionālas kvalitātes portretus ar UFocus™. Copy&Paste funkcija dod iespēju pārkopēt kādu personu no viena attēla citā, bet Dimension PlusTM piedāvā aplūkot fotogrāfijas no cita skatupunkta, vienkārši grozot ekrānu, tādā veidā radot 3D pieredzi.
Labākie dzīves mirkļi notiek negaidīti, bet spontanitāte mēdz pārsteigt nesagatavotu. Impulsīvu fotogrāfu labākais draugs HTC One M9+ ar jauno HTC UltraPixelTM uz priekšu vērsto selfiju kameru, kas aprīkota ar dinamisko auto ekspozīciju, labi piemērojas fotografēšanai sliktā apgaismojumā, jo ar to jebkuros gaismas apstākļos iespējams veidot asus, dabiskus un proporcionālus pašportretus.
HTC One M9+ galvenajai kamerai ir 20 megapikseļu izšķirtspēja, kas, veidojot fotogrāfijas vai video, ļauj akcentēt katru sīkumu. Ar 4K izšķirtspēju kamera spēj fiksēt notiekošo tādā kvalitātē, kas līdzinās jaunākajām filmām. Lai pasargātu HTC One M9+ kameru no skrāpējumiem, tās lēca veidota no safīra stikla, nodrošinot, ka fotogrāfiju un video kvalitāte nemainīsies tālruņa lietošanas laikā.
HTC SenseTM 7 ar HTC EYETM Experience programmatūru ļauj viegli uzņemt radošus pašportretus. Milzums jauno rediģēšanas efektu, tai skaitā Shapes, Prismatic un Elements, sniedz iespēju ielikt nedaudz savas personības katrā attēlā. Ar HTC ZoeTM aplikāciju ir iespējams ātri veidot neatkārtojamus mājas video, attēlus papildinot ar savai gaumei atbilstošu mūziku un ļaujot draugiem pievienot galerijā savus attēlus, tādā veidā kopīgi iemūžinot katru mirkli.
Visus lieliskos attēlus ir arī viegli parādīt draugiem. Lai arī kur tie būtu saglabāti, HTC One Gallery sniedz iespēju ātri meklēt attēlus jebkurā fotogalerijā – tālruņa atmiņā, sociālajos tīklos vai kādā no mākoņa platformām. Šeit visi attēli ir atrodami pēc datuma, atrašanās vietas, notikuma, albuma vai pat paša attēla, izmantojot Image Match funkciju.

Uzmundrinošs audio: sadzirdi atšķirību
Lieliska attēlu un video skatīšanās pieredze pieprasa arī lielisku skaņu. HTC One M9+ ar HTC BoomSoundTM garantē nepārspējamu skaņu. Jau ikoniskie dubultie, uz priekšu vērstie skaļruņi apvienojumā ar 5.1. kanālu Dolby® Audio telpiskā skanējuma simulāciju nodrošina neierastu, daudzdimensiju kinematogrāfisku skaņu. HTC BoomSound un Dolby Audio™ apvienojums nodrošina, ka pat nepievienojot austiņas vai ārējos skaļruņus, filmas ir skatāmas ar kinoteātrim līdzvērtīgu skaņas kvalitāti. Jebkuru melomānu pārsteigs tālruņa nevainojamā 24 bitu augstas izšķirtspējas skaņa, kas ir labāka pat par CD kvalitāti.

Savienojot Tavu pasauli
Viedtālruņi strauji kļūst par centrālo izklaides un laika kavēkli arī esot mājās, un HTC ConnectTM ļauj viegli baudīt multimediju pieredzi ne tikai Tavā tālrunī. Trīs pirkstu pārvilkšana ekrānam ļauj savienot tālruni ar lielāko ražotāju, tai skaitā Harman Kardon, televizoriem vai ārējiem skaļruņiem, bet HTC Connect Playlist funkcija dod iespēju Tev un Taviem draugiem straumēt saturu no viedtālruņa uz citām mājas izklaides ierīcēm.

Aizsargā savu pasauli
HTC One M9+ ir jauns pirkstu nospieduma lasītājs, kas atrodas tālruņa priekšpusē - viens pieskāriens un telefons ir atbloķēts. Pateicoties īpašajam daudz virzienu sensoram, lai atbloķētu telefonu, ir vienkārši jānovieto pirksts uz nospieduma lasītāja – nav pat nozīmes, kādā virzienā attiecībā pret viedtālruni pirksts tiek novietots.

Pieejamība
Jaunais viedtālrunis HTC One M9+ Baltijas tirgū būs pieejams 2015. gada augusta beigās elektropreču veikalos. Tālruņa aptuvenā cena būs 799 – 829 eiro.

Nedaudz par tehnisko pusi
Šis viedtālrunis ir 150.99 x 71.99 x 9.61 mm liels un sver 168 gramus. Tam ir 5.2" liels Super LCD3 ekrāns ar 1440x2560 px lielu izšķirtspēju.
Tam iekšā atroda 2.2 GHz 8-kodolu procesors, kā arī PowerVR G6200 grafiskais procesors un ir pieejams 3 GB RAM un datu uzglabāšanai ir pieejama 32 GB iekšējā atmiņa. Šim modelim ir iespējams arī pievienot papildus microSD karti ar apjomu līdz 128 GB.
Datu pārraides standartu ziņā šis viedtālrunis atbalsta visus pašreizējos mobilās pārraides standartus, kā GPRS/EDGE, HSPA+ un LTE. Arī atbalsta Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac standartus. Ir arī DLNA atbalsts. Papildus tam visam, šajā aparātā ir pievienots arī Bluetooth, NFC.
Arī fotokamera šim aparātam ir divas - aizmugurē atrodas 20 MP, bet priekšpusē atrodas 2.1 MP UltraPixel kamera. Abām kamerām ir iespējams pat bildēt HDR kvalitātes bildes, bet ar aizmugurējo kameru vēl var arī filmēt HDR kvalitātē.

Paldies Ilzei Leimanei, HTC komunikācijas konsultantei, par atsūtīto jaunumu.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru