Vieta manām pārdomām par tehnoloģijām (un ne tikai par tām), interesantākām tehnoloģiju un zinātnes ziņām un sasniegumiem, kā arī dažiem jokiem jautrākai dzīvei.

trešdiena, 2014. gada 30. aprīlis

06.05.2014 notiks Microsoft Dynamics diena 2014

2014. gada  6. maijā notiks Microsoft Latvia rīkotais pasākums "Dynamics diena 2014", kurā nozares profesionāļi dalīsies pieredzē par jaunākajiem tehnoloģiju risinājumiem uzņēmumiem un apspriedīs to pielietojumu reālos biznesa scenārijos. Tehnoloģiju eksperti stāstīs par pašlaik aktuālākajām tehnoloģiju tendencēm uzņēmējdarbībā - mākoņskaitļošanu, mobilitāti, lielajiem datiem un sociālajiem tīkliem uzņēmumos.

"Dynamics diena 2014" ir Microsoft Latvia un partneru - Columbus Latvia, Veeam, New Vision, ATEA, Elva Baltic, ERP Pro, Lattelecom Technology, Sintegra, ASKIVM, HORTUS Digital un Envirotech - organizēts pasākums uzņēmējiem un biznesa pārstāvjiem, kurā tehnoloģiju eksperti un Latvijas uzņēmēji dalīsies pieredzē par tehnoloģiju ieviešanu un to lomu dažādos biznesa darbības aspektos. Pasākumā programmā iekļauta partneru izstāde jeb "expo", savukārt semināros un prezentācijās tiks apspriestas tādas nozīmīgākās tehnoloģiju tendences uzņēmējdarbībā kā datu glabāšana mākoņos, viedo ierīču mobilitātes iespējas, lielo datu uzkrāšana un ieviešana, kā arī sociālo tīklu integrēšana biznesa vidē.

Par šīm un citām tēmām trijās paralēlās sesijās uzņēmumu vadītājiem, finanšu direktoriem un IT direktoriem stāstīs vairāk kā divdesmit nozares profesionāļu no Vācijas, Austrijas, Lietuvas un Latvijas. Viņu vidū gan Microsoft tehnoloģiju speciālisti, gan Microsoft partneri, kuri pastāstīs par praktisku risinājumu ieviešanu, pielāgošanu un lietošanu Latvijas uzņēmumos. "Dynamics diena 2014" pieredzē dalīsies arī uzņēmēji, kuri jau ir ieviesuši un veiksmīgi izmanto Microsoft tehnoloģijas savā biznesā.

"Dynamics diena 2014" ietvaros interesenti tiks iepazīstināti arī ar jaunāko Microsoft uzņēmumu resursu pārvaldības programmas Dynamics AX 2012 R3 versiju, kas ļauj izstrādāt individuāli pielāgotas lietotnes specifiskām biznesa vajadzībām un mobilajām ierīcēm. Jaunā versija, kas būs pieejama šī gada maijā, ir savietojama arī ar Windows Azure mākoņskaitļošanas platformu, kas tai sniedz daudz plašākas uzņēmumu resursu pārvaldīšanas iespējas. Tāpat pasākuma ietvaros interesentiem būs iespēja uzzināt par jaunu Dynamics CRM 2013, kas ir pieejama uz mobilajām ierīcēm – gan planšetdatoriem, gan Windows Phone, Android un iPhone viedtālruņiem, kā arī tā uzlaboto lietotāju saskarni un jaunajām funkcijām, ar kuru palīdzību var sasniegt ekselenci uzņēmuma biznesa procesos. 

"Dynamics diena 2014" notiks 6. maijā no 9:00 līdz 19:00 viesnīcā Radisson Blu Daugava. 
Vairāk informācijas par reģistrēšanos, pasākuma programmu un dalībniekiem var atrast šajā lapā.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru