Vieta manām pārdomām par tehnoloģijām (un ne tikai par tām), interesantākām tehnoloģiju un zinātnes ziņām un sasniegumiem, kā arī dažiem jokiem jautrākai dzīvei.

ceturtdiena, 2015. gada 26. marts

Lieldienu ola uz kociņa jeb Lollipop Easter Egg

Jau kādu laiku ir pieejama jaunā Android operētājsistēmas versija 5 ar kodēto nosaukumu Lollipop. Un arī šajā Android versijā ir atrodama Lieldienu ola jeb angliski - Easter Egg, kas ir kādas programmatūras izstrādātāju noslēpts interesants vai neparasts objektiņš vai programmiņa. 

Tā kā manās rokās nonāca Samsung Galaxy S6 un tam virsū jau bija Android 5.0.2, tad nolēmu pārbaudīt, kāds pārsteigums ir noslēpts šajā versijā. Būtība ir pavisam vienkārša - jāaiziet uz sava telefona iestatījumiem un jāatver sadaļa Par ierīci (vai Par telefonu). Tad jānokļūst līdz Android versijas numuram un vairākas reizes ātri ir jāspiež tam virsū. Pēc kādām 5-7 reizēm atveras gaidītais pārsteigums - konfekte uz kociņa.
Pēc katras nospiešanas uz šīs konfektes, tā maina krāsu (ir vairākas krāsas). Bet, ja vēlēsies redzēt, kas notiks tālāk, atkal ir vajadzīgs uzspiest un mazliet paturēt pirkstu uz šīs konfektes, lai beidzot tā pazustu un mūsu acīm pavērtos viena populāra spēle!

Un šī spēle ir balstīta uz kādreiz ļoti slaveno Flappy bird spēles variantu, tikai šoreiz lido Androīdiņš caur divām konfektēm. Un dažreiz gadās situācija, kad nemaz nav kur izlidot cauri.
Kaut kā man šī spēle nepadodas (ne oriģinālā, ne šī piedāvātā)
Varbūt kādam citam veiksies labāk.

Ja Tev ir kas sakāms vai piebilstams, droši to vari atstāt komentāros.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru