Vieta manām pārdomām par tehnoloģijām (un ne tikai par tām), interesantākām tehnoloģiju un zinātnes ziņām un sasniegumiem, kā arī dažiem jokiem jautrākai dzīvei.

ceturtdiena, 2014. gada 9. oktobris

HTC piedāvā jaunu viedtālruni HTC Desire EYE

HTC turpina attīstīt savus viedtālruņus un uzlabot savas aplikācijas. Ņemot vērā plašo selfiju jeb pašiņu popularitāti, HTC sāks piedāvāt speciālu viedtālruni, ar kuru būs iespējams uzņemt pašiņus vēl labākā kvalitātē.

HTC Desire EYE: lieliskākie selfiji
HTC viedtālruņu celmlaužu inovācijām nāk klāt pilnīgi jauns Desire viedtālruņa modelis – HTC Desire EYE. Ar līdz šim labāko uz priekšu vērsto kameru, kā arī programmatūru jaunais HTC Desire EYE sniedz iespēju būt notikumu centrā, izskatīties patiesi labi un ikviens notvertais mirklis būs skaidrs un lielisks. Tirgū labākās 13MP uz priekšu un aizmuguri vērstās kameras detalizētai attēlu kvalitātei sniedz iespēju pietuvināt, samazināt, kā arī drukāt attēlus bez jebkādiem šķēršļiem. HTC Desire EYE ir lieliski piemērots tiem, kas iecienījuši veidot fotogrāfijas, video un selfijus. BSI sensors notver smalkas nianses pat zema apgaismojuma apstākļos, bet gudrā divkrāsu LED zibspuldze abām kamerām iemūžina dabiskus toņus, pat ja apkārtējais apgaismojums nav pietiekami labs.

Trīs jau zināmie mikrofoni paceļ HTC audio kvalitāti vēl augstākā līmenī, nodrošinot kristāliski skaidru balss un video ierakstu, neskatoties uz apkārtējiem apstākļiem. HTC BoomSound un neatkārtojamais 5.2 augstas izšķirtspējas ekrāns nodrošina, ka HTC Desire EYE viedtālrunis ir lielisks multimediju sabiedrotais, kā arī fotogrāfiju un video pārlūkierīce.

Drošais, spilgtais, divkrāsu, ūdens izturīgais vienlaidus korpusa dizains nav tikai modīgs, bet tas arī nodrošina, ka vienmēr ar divu soļu kameru fokusam tiks iemūžināts labākais tik vienkāršā veidā, cik vien iespējams, rīkojoties kaut vai tikai ar vienu roku.

HTC EYE Experience apvienojumā ar Zoe, Qualcomm® Snapdragon 801 procesoru un ātro 4G savienojamību nodrošina, ka turpmāk savu labāko attēlu rediģēšana un dalīšanās ar tiem būs viegla, neskatoties uz atrašanās vietu.

HTC EYE Experience: pieredze personībām
Vairs nav runa tikai par aparatūru. HTC EYE Experience nodrošina mobilo attēlu iemūžināšanas programmatūras iekļūšanu pavisam citā līmenī ar iestatījumiem, kas lietotājam liks izskatīties tik labi, cik vien iespējams.

Neskatoties uz to, vai tā ir video saruna vai konferences zvans, ar HTC EYE Experience seju atpazīšanas funkciju tā būs jauna kvalitāte un sniegums, jo nodrošinās, ka esat attēla centrā visu laiku. Tā kā saskarsme nozīmē vairāk nekā tikai vienu personu, kļūst iespējams vienas telpas ietvaros uztvert līdz pat četriem cilvēkiem, katra cilvēka seju samazinot un attēlojot ekrānā pietiekamā kvalitātē.

HTC EYE Experience, pateicoties Split Capture funkcijai, paver pilnīgi jaunu pasauli radošām iespējām. Apvienojot nepārtrauktu foto un video iemūžināšanu gan ar priekšējo, gan aizmugurējo kameru vienā dalīta ekrāna video vai attēlā, selfiju pieredze atkal pilnībā mainās, ļaujot iemūžināt gan savus piedzīvojumus, gan savas tā brīža sajūtas, neuztraucoties par sīktēlu izskatiem. Crop-Me-In sniedz iespēju pārcelt sevi notikuma centrā, samazinot attēlu vai video no priekšējās kameras uztvertā un pārnesot to uz attēlu, kas uztverts ar aizmugurējo kameru, tādā veidā atverot durvis vēl aizraujošākiem, nebijušiem selfijiem un video. Voice Selfie likvidē problēmu, kas līdz šim radās vēloties nofotografēt savu selfiju, bet tā izdarīšanai bija nepieciešams grozīt roku, lai spiestu pogu. Tagad ir tikai jāizsaka balss komanda „cheese” vai „smile” fotogrāfijai vai „action” un „rolling” video ierakstīšanai.

Jau populārie HTC Desire 820 papildinājumi arī tikuši iekļauti HTC EYE Experience: piemēram, Face Fusion funkcija, kas sniedz iespēju apvienot vienā attēlā savu seju ar kāda drauga vai slavenības seju vai Live MakeUp funkcija, kas sniedz iespēju laikā, pirms foto tiek veidots, jau noteikt vēlamo sejas ādas gludumu.

HTC EYE Experience funkcijas būs pieejamas sekojošiem modeļiem: HTC One (M7), HTC One (M8), HTC One E8, HTC One mini, HTC One mini 2, HTC One max, HTC Desire 816, HTC Desire 820 un HTC Butterfly 2 tuvāko mēnešu laikā.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru